Bitlis Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tatvan Belediyesi ile TMMOB arasında işbirliği protokolü

BİTLİS’İN TATVAN BELEDİYESİ İLE TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI VAN ŞUBESİ ARASINDA “ORTAK MESLEKİ FAALİYET DENETİMİ VE TEKNİK İŞBİRLİĞİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tatvan Belediyesi ile TMMOB arasında işbirliği protokolü
201 views
05 Kasım 2020 - 15:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bitlis’in Tatvan Belediyesi ile TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Van Şubesi arasında “Ortak Mesleki Faaliyet Denetimi ve Teknik İşbirliği” protokolü imzalandı.

Tatvan Belediyesi, kentte “sağlıklı kentleşme”, “nitelikli yapılaşma”, “kültürel, tarihi, doğal çevre değerlerinin korunarak geliştirilmesi” ve “halka daha nitelikli teknik hizmet sunulabilmesi” amacıyla Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı İnşaat Mühendisleri Odası ile işbirliğine giderek “Ortak Mesleki Faaliyet Denetimi ve Teknik İşbirliği protokolü yaptı. Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, işbirliği protokolünün amacına ilişkin bilgiler verdi. Başkan Geylani, “Bugün Tatvan Belediyesi ile TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası arasında protokol imzaladık. Geçtiğimiz haftalarda da TMMOB’a bağlı Mimarlar Odası ile protokol imzalamıştık. Yaptığımız bu protokollerin amacı mesleki ve teknik konularda işbirliği yapabilmek. Aynı zamanda kurumlar ve odalar arasında istişare sürecini kalıcı hale getirebilmek. Oda başkanlarımızla görüştük, mutabık kaldık. Bundan sonra inşallah daha sıkı bir işbirliği içinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Van Şube Başkanı Fırat Durmaz “Ortak Mesleki Faaliyet Denetimi ve Teknik İşbirliği Protokolünü” imzaladı.

Tatvan Belediyesinde düzenlenen imza törenine Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, TMMOB İnşaat Mühendisleri Van Şube Başkanı Fırat Durmaz, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bitlis Temsilcisi Cengiz Şahin de katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.