Bitlis Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AKEV’den ödüllü proje yarışması

BİTLİS’İN AHLAT KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI (AKEV) TARAFINDAN “ANADOLU’NUN KAPISI AHLAT İÇİN BENİM FİKRİM” PROJE ÖNERİSİ YARIŞMASI DÜZENLENECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AKEV’den ödüllü proje yarışması
150 views
26 Şubat 2021 - 14:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bitlis’in Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV) tarafından “Anadolu’nun Kapısı Ahlat İçin Benim Fikrim” proje önerisi yarışması düzenlenecek.

AKEV tarafından yapılan yazılı açıklamada; tek aşamalı, her yaştan katılımcıya açık bir proje yarışması yapılacağı ifade edilerek, “AKEV 1992 yılında kurulduğundan bugüne amacı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmekte ve Ahlat’ın kültür ve eğitim alanında tanıtımında büyük katkılar sağlamaktadır. Yarışmanın amacı; Ahlat için kültür ve eğitim alanlarında olmak üzere çözümler üretmek ve bu konuda fikirler geliştirmektir. Ahlat için gerçekleştirilmesi önerilen çalışmalarla ilgili sunulacak proje fikirleri içerisinden belirlenecek olanların, kamu kurum ve kuruluşları ile diğer kuruluş ve kişilerden sağlanacak fon imkanları değerlendirilerek gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Bu yarışma sonucunda seçilecek proje önerileri bütçe imkanları çerçevesinde hayata geçirilecektir. Söz konusu yarışmaya başvuru; 22 Şubat -22 Mart 2021 tarihleri arasında, www.ahlatvakfi.org.tr adresi üzerinden çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir. Proje önerileri arasından seçilecek en fazla beş proje fikri için her birine 2 bin TL olmak üzere toplamda 10 bin TL ödül verilecektir. Yarışma, AKEV tarafından organize edilip yürütülmektedir. Ayrıntılı bilgi ve şartname için www.ahlatvakfi.org.tr sitesi ziyaret edilebilir” denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.