Bitlis Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tatvan’da TEKMER toplantısı

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ (BEÜ) BÜNYESİNDE KURULAN TEKNOLOJİ MERKEZİNİN (TEKMER) YAZILIM FİRMALARINA VERDİĞİ DESTEK VE AVANTAJLARLA İLGİLİ TATVAN İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tatvan’da TEKMER toplantısı
208 views
29 Ekim 2021 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) bünyesinde kurulan Teknoloji Merkezinin (TEKMER) yazılım firmalarına verdiği destek ve avantajlarla ilgili Tatvan ilçesinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) işbirliği ve ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya TATSO Başkanı Bilal Adabağ, TEKMER Müdürü Nurdoğan Oto, İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu, TEKMER İcra Kurulu ve Tatvan MYO Müdürü Yusuf Çınar, TATSO üyeleri, yazılım firmaları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. TATSO Başkanı Bilal Adabağ’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, TEKMER ile ilgili bilgilendirme yapılması ve bilgi alışverişi ile devam etti.

Günümüzde artık teknolojinin hayatın bir parçası haline geldiğine dikkat çeken TATSO Başkanı Bilal Adabağ, bu alanda yatırım yapıp kendini geliştirmek isteyen gençlere kümelenme tavsiyesinde bulundu.

TEKMER Müdürü Nurdoğan Oto ise TEKMER ile ilgili bilgiler verirken, İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu da toplantıya katılan gençlerin iş fikirlerini dinleyerek öneri ve tavsiyelerde bulundu.

Online olarak da takip edilebilen toplantı, soru cevap bölümü ile sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.